دلار به لیر
تحلیل تکنیکال فارکس

تحلیل تکنیکال دلار به لیر ۱۲ آوریل

تحلیل تکنیکال دلار به لیر ۱۲ آوریل

ترکیه در ماه ژوئن برای مبارزه با تورم زیاد خود اقدام به اجرای برنامه مبارزه یکپارچه با تورم از سوی وزارت خزانه داری و دارایی ترکیه خواهد کرد. در چارچوب این برنامه میزان تورم، در سایه کاهش قیمتی در نظر گرفته شده تحت کنترل در خواهد آمد که این میتواند تاثیرات مثبتی بر روند اقتصاد ترکیه داشته باشد.

تنش های اخیرمیان ایالات متحده وترکیه، به وضعیت متزلزل اقتصادی درترکیه منجر شده است. وضعیت سیاسی بی ثبات متدوام دراین کشور، سبب تضعیف حکومت ترکیه  و ارز این کشور خواهد شد.

 پس از بازداشت یک عضو قونسلگری ایالات متحده در ترکیه و قطع صدور ویزا از جانب هردو کشور ترکیه و ایالات متحده به شهروندان یک دیگر، نرخ سهام ترکیه به سرعت سقوط نمود.

روز گذشته در گزارش شاخص های سهام آمریکا شاهد تغییر زیادی نبودیم و گزارش های اقتصادی آمریکا بهتر از حد انتظارات بود که این نشان از خوب بودن وضعیت اقتصادی آمریکا به صورت کلی دارد.

امروز توجه اصلی معامله گران دلار به ارزیابی تمایلات مصرف کنندگان دانشگاه میشیگان خواهد بود و تقویت شاخص اطمینان مصرف موجب تقویت شاخص دلار میشود.

جفت ارز USDTRY در معاملات روز گذشته خود پس از رسیدن به سطح هدف ما در ۵/۷۱۸۰ به صعود خود تا سطح ۵/۸۰۰۰ ادامه داد اما موفق به شکست این سطح نشده و شروع به نوسان زیر این سطح  نمود.

برای دوره های پیش رو همچنان صعود پیش بینی میشود و در این صعود در انتظار رسیدن قیمت به سطح ۵/۸۲۰۰ هستیم.

شاهد مقداری نوسان و بازگشت از سطح ۵/۸۰۰۰ خواهیم بود.

USDTRY 12 4 19  - تحلیل تکنیکال دلار به لیر ۱۲ آوریل
تحلیل تکنیکال دلار به لیر ۱۲ آوریل

سطح هدف: ۸/۸۲۰۰

ساپورت ۱: ۵/۷۶۸۳

ساپورت ۲: ۵/۷۶۰۰۰

رزیستنس : ۵/۸۰۰۰

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید