دلار به ین
تحلیل تکنیکال فارکس

تحلیل تکنیکال دلار به ین ۱۵ آوریل

تحلیل تکنیکال دلار به ین ۱۵ آوریل

هفته گذشته شاهد تقویت دلار در برابر ین بودیم و از طرفی شاخص S&P 500 رشد خوبی داشت که این رشد بر روی جفت ارز دلار به ین نیز تاثیرگذار بود و عملکرد خوب این بازار به بازار آسیا نیز سرایت کرد.

داده های تجاری چین نشان از بهبود اقتصادی چین داشته است. این هفته توجه اصلی معامله گران به گزارشهای مالی گلدمن ساکس، سیتی گروپ و بانک آمریکا خواهد بود. در همین حال گزارشهای مالی شرکتهای بزرگ سهامی آمریکا در کنار شاخصهای اقتصادی میتوانند بر بازار تأثیر گذار باشد.

خوشبینینسبت به آینده اقتصاد جهانی از تمایلات ریسکپذیری سرمایه گذاران حمایت کرده، به طوری که شاخصهای سهام منطقهای آسیا در حال رسیدن به اوجهای جدید ششماهه هستند.

واکنش دلار به داده های تورمی و گزارش نشست ماه مارس فدرال رزرو میتواند ناشی از این باشد که معامله گران همچنان به انتظارات نرخ بهره ای واکنش میدهند. این هفته چند تن از مقامات فدرال رزرو سخنرانی خواهند داشت که در صورت تاکید بر عدم تغییر نرخبهره، دلار تحت فشار فروش قرار خواهد گرفت.

جفت ارز USDJPY روز گذشته تا سطح ۱/۱۲۰۰ صعود داشت و از این سطح به سمت پایین بازگشت. همانطور که در گزارش های پیشین بیان شد بالاتر از این سطح شاهد مقاومت زیادی هستیم.

برای دوره های پیش رو در انتظار بازگشت قیمت از این سطح تا ۱۱۱/۵۰ و پس از آن ۱۱۱/۱۰ هستیم.

شرط نزول قیمت پایداری قیمت زیر سطح ۱۱۲/۰۰ می باشد و در صورت شکست این سطح و قرار گرفتن قیمت بالای این سطح،نزول متوقف خواهد شد.

USDJPY 15 4 19 4h - تحلیل تکنیکال دلار به ین ۱۵ آوریل
تحلیل تکنیکال دلار به ین ۱۵ آوریل

سطح هدف ۱: ۱۱۱/۵۰

سطح هدف ۲: ۱۱۱/۱۰

ساپورت۱: ۱۱۱/۷۵

ساپورت ۲: ۱۱۱/۰۰

رزیستنس: ۱۱۲/۰۰

USDJPY 15 4 19 d - تحلیل تکنیکال دلار به ین ۱۵ آوریل

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید