پرسش و پاسخ

پاسخ به سوالات شما در زمینه دانشگاه مجازی فارکس سنتر

پرسش و پاسخ

دانشگاه مجازی فارکس سنتر ٬ زیر مجموعه ای از فارکس سنتر می باشد که با هدف بالابردن آگاهی تریدرهای فارسی زبان در سراسر دنیا ٬ از ۲۱ آوریل ۲۰۱۹ شروع به فعالیت نموده است .
تمامی دوره ها بصورت آنلاین برگزار می شوند و در پایان هر فصل آزمون مربوطه نیز بصورت آنلاین برگزار و در صورت کسب نمره قبولی ٬ تریدر به مرحله بعد می رود.
در حال حاضر پس از پایان دوره ٬ سرتیفیکیت فارکس سنتر اعطا میشود ولی به زودی با رایزنی که انجام شده ٬ پس از طی مراحل قانونی ٬ از مرکز بسیار معتبری در زمینه فارکس ٬ این مدرک به دانشجویان جدید و دانشجویانی که از ابتدا دارای سرتیفیکیت فارکس سنتر هستند داده خواهد شد.
با توجه به اینکه باور فارکس سنتر بر این هست که اگر شخصی هر چقدر فن بیان و فن نوشتاری خوب داشته باشد٬ اگر خود نتواند در بازار مالی فارکس از تریدهای خود سود کند ٬ نمیتواند تریدرهای حرفه ای تربیت کند٬ لذا داشتن گزارش آنلاین شش ماهه گذشته خود و سودده بودن آن الزامی است.

پرسش و پاسخ

از آنجایی که اهداف درآمدی فارکس سنتر بر روی دانشگاه مجازی فارکس سنتر و دپارتمان آموزشی نیست ٬ شهریه های بسیار کمی برای این منظور به جهت اساتید دوره ها تعریف شده است.
تمامی دوره های فارکس سنتر در هر بخش و درس شامل آموزش بصورت صوتی یا تصویری و پشتیبانی تریدرها از راه دور می باشد ٬ و این قسمت هم در یادگیری تریدرها نقش به سزایی خواهد داشت و هم برای فارکس سنتر هزینه بر می باشد. به همین دلیل هزینه بسیار کمی بابت این دوره ها نیز اخذ می شود.
آموزش حرفه ای فارکس با حداقل هزینه های ممکن در هر لحظه از شبانه روز ٬ به همراه پشتیبانی منحصر به فرد برای ارتقاء علمی تریدرها در حداقل زمان ممکن
خیر ٬ با توجه به اینکه فارکس سنتر هیچ ارتباط مالی با ایران ندارد ٬ شهریه فقط از طریق پرداخت آنلاین پی پال یا بیتکوین میسر می باشد

سوالات خود را ارسال کنید