انتخابات محلی انگلستان
اخبار فارکس

انتخابات محلی انگلستان

انتخابات محلی انگلستان

سیاستمداران بریتانیا در تلاش برای باقی ماندن در خط اول

تحلیلکران اوراق بهادار به این موضوع اشاره دارند که در انگلستان،نخست وزیر ترزا می امروز به نمایندگان مجلس حدود زمان ناهار با اعضای پارلمان صحبت خواهد کرد و سپس چند ساعتی را به سوال پرسیدن از اعضای پارلمان اختصاص خواهد داد.

پارلمان به طور رسمی از ساعت ۵ امروز بعداز ظهر تا تاریخ ۲۳ آوریل تعطیل خواهد بود. پارلمان نیازی به رای دادن برای اثبات تمدید برکسیت ندارد. مذاکرات میان حزبی بین احزاب کارگر و محافظه کار هفته آینده ادامه خواهد یافت. اگرچه، ما از روزی که خطر در هم شکستن همه چیز وجود داشته باشد را خاطر نشان میکنیم و احتمالا به زودی زود و در همین روزها اتفاق می افتد. هیچ کدام از حزب ها انگیزه ای برای رسیدن به توافق نداشتند.

احتمالا ترزا می توافق خود را در آخرین جلسه خود را همزمان با انتخابات محلی ۲ می در انگلستان برگزار کند. نزدیک به ۸۵۰۰ کرسی برای مجلس خالی میباشد. گزارش ها حاکی از آن است که هر دو حزب اصلی انتقادات جدی در خصوص برکسیت در کمپین پیروزی خواهند داشت

در ۲۳ تا ۲۶ ماه می شاهد انتخابات انگلستان خواهیم بود که در چنین موقعیتی قابل اغماض نمی باشد. حتی اگر توافق تا ۱ می تصویب شود احتمال ۳ هفته برای تصویب قانون اجرای لایحه لغو و سایر مقررات مرود نیاز برای خروج انگلستان کافی خواهد بود.

ریسک انتخابات کلی در میان مدت محدود شده است. هر دو حزب برای نتایج سال ۲۰۱۷ خود رای میدهند. هیچیک از رهبران نمیخواد در بین شرایط فعلی برکسیت اقدام به راه اندازی کمپین نماید.

منبع: اف ایکس استریت

  • (5)
    کیفیت محتوا
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید