اخبار روز
تولید-ناخالصی-انکلستان
تحلیل و آموزش فاندامنتال

ارزیابی ماهانه GDP انگلستان توسط موسسه NIESR ژانویه ۲۰۱۹

ارزیابی ماهانه GDP انگلستان توسط موسسه NIESR ژانویه 2019

(NIESR United Kingdom Gross Domestic Product (GDP) Estimate)

ارزیابی تولید ناخالص داخلی (GDP) توسط موسسه ملی تحقیقات اقتصادی و اجتماعی منتشر شده است. این یک محاسبه ماهانه مقدماتی غیر رسمی از تولید ناخالص ملی بر اساس مدل های آماری و داده های منتشر شده است. این شاخص تغییر در ارزش تخمینی تمام کالاها و خدمات تولید شده در انگلستان طی سه ماه گذشته را اندازه گیری می کند.

محاسبه شامل پنج بخش از اقتصاد انگلستان است: صنعت، کشاورزی، ساخت و ساز، خدمات خصوصی و خدمات عمومی (آموزش، بهداشت، دفاع، اداره)

محاسبه این شاخص بر اساس شاخص های ماهانه منتشر شده مربوط به شاخص تولید، حجم ساخت و ساز، شاخص تولید بخش خدمات، خرده فروشی و غیره است

هیچ متغیر آشکاری برای شاخص کشاورزی و خدمات عمومی وجود ندارد. بنابراین، داده ها برای این دو شاخص با استفاده از مدل های درون یابی و ریاضی با توجه به داده های قبل محاسبه می شود.

ارزیابی ماهانه تولید ناخالص داخلی انگلستان توسط موسسه NIESR سه هفته قبل از انتشار آمار رسمی منتشر شده است و توسط تحلیلگران به عنوان یک پیش بینی اولیه جایگزین GDP تفسیر شده است. ارقام حاصل به طور معمول با برآورد رسمی از تولید ناخالص داخلی همبستگی دارند. با این حال، شاخص تاثیر قابل توجهی بر  پوند ندارد، زیرا اغلب به عنوان یک راهنمای اولیه برای معامله گران پیش از انتشار رسمی است.

  • این شاخص امروز 11 فوریه 2019 ساعت 17:30به وقت تهران اعلام شد (0.2%) و مجدد در تاریخ 12 مارس 2019 ساعت 15:30 به وقت تهران اعلام میشود.
ارزیابی ماهانه تولید ناخالصی انگلستان توسط موسسه NIESR
ارزیابی ماهانه تولید ناخالصی انگلستان توسط موسسه NIESR

منبع: فارکس فکتوری

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

پاسخی را بگذارید