اخبار روز
نوسان بازار
اخبار فارکس

نوسان بازار به پایین ترین حد رسیده است

جی پی مورگان نیاز کمتری به صندوق های سرمایه گذاری در بازار پرنوسان نزولی میبیند

  • چرخه کسب و کارهای پایدارتر اکنون با نرخ جهانی قیمت گذاری میشود
  • نورمند کمبود کاتالیزور برای بیشتر شدن نوسانات بازار را احساس میکند

طبق گزارش جی پی مورگان،احتمالا نوسان بازار کمتر از چیزی است که باید باشد اما این بدین معنی نیت که سرمایه گذاران باید دفاعی عمل کنند.

استراتژیست جی پی مورگان جان نورمند در بیانیه ای در ۱۵ مارس نوشت: انتظارات حرکات قیمت در دارایی ها به نظر نسبت به زمان مشابه در ۲۰۱۳ و قبل از taper tantrum  و ۲۰۱۴ قبل از آغاز سخت گیری های فدرال رزرو قابل قیاس نیست. این بدین دلیل است که نوسان بازار بدون پیشرفت های متناظر در محیط کلان کمتر شده است.

به گفته استراتژیست ها: « رشد باید به همان سرعتی که در اوایل سال ۲۰۱۸ داشت بازگردد تا این سطح از نوسان بازار را تعدیل کند. اگرچه، آن ها تنها نسبت به دفاعی شدن این سیگنال جهانی تردید دارند. با موضع گیری سرمایه گذاران به نظر می آید این چرخه خیلی از بازارهای نوظهور دور نباشد، سابقا بین نه ماه ثابت بود و دو سال از عدم وجود یک کاتالیزور برای صعود آسیب دید و خبری که بتواند موجب بالاتر رفتن آن شود،نبود

low everyehere - نوسان بازار به پایین ترین حد رسیده است

نوسان دارایی امسال زمانیکه فدرال رزرو، بانک مرکزی اروپا و بانک ژاپن همگی موضع خود را نسبت به رد سیاست ها بیان کردند به پایین ترین حد خود رسید و در حالی که رشد اقتصاد جهانی آرام شده است اما نزول نکرده است، و چین قدرت مالی و پولی خود را از دست داده است. این درحالی است که هنوز هم نگرانی هایی در خصوص موضوعاتی نظیر مذاکرات تجاری چین و آمریکا و برکسیت وجود دارد و این عوامل هنوز آسیب جهانی به بازارها وارد نکرده است.

منبع: بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)

پاسخی را بگذارید