یورو به دلار
تحلیل تکنیکال فارکس

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۸ فوریه

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۸ فوریه

جفت ارز EURUSD در معاملات روز گذشته خود بار دیگر سطح ۱/۱۴۰۰ را تاچ کرد اما موفق به شکست آن نشده و شروع به نوسان حول سطح ۱/۱۳۷۰ شد.

قیمت پایداری خود را بالای ۱/۱۳۵۰ حفظ کرده است که این نشان از ادامه صعود دارد. EMA50 از ادامه صعود حمایت میکند و از سویی استوک استیک در حال خروج از منطقه اشباع فروش و ارائه سیگنال مثبت می باشد.

امروز در انتظار انتشار اخبار شاخص تولید ناخالص داخلی آمریکا هستیم که مهمترین شاخص برای فدرال رزرو می باشد. به گفته پاول به زودی تصمیمات مهمی در خصوص نحوه اجرای ترازنامه کوچکسازی فدرال رزرو اعلام میشود که در صورت توقف یا کاهش حجم این ترازنامه شاخص دلار افت خواهد داشت.

از سویی بازار به ارزیابی تورم مصرف کنندگان آلمان و گزارش سه ماهه GDP توجه دارد. تورم بخش واردات آلمان بازار را با نوسان روبرو خواهد کرد و توجه سرمایه گذاران را به این گزارش و ناحیه یورو خواهد برد.

برای دوره های پیش رو در انتظار شکست سطح ۱/۱۳۹۰ و ادامه صعود تا سطح ۱/۱۴۵۰ و پس از آن ۱/۱۵۰۰ هستیم. سطح ۱/۱۵۰۰ یکی از سطوح رزیستنس کلیدی در این بازار به شمار میرود.

قبل از ادامه صعود شاهد بازگشت های اصلاحی در بازار خواهیم بود.

حیطه معاملاتی مورد انتظار برای امروز بین ساپورت ۱/۱۳۳۰ و ورزیستنس ۱/۱۴۵۰

EURUSD 28feb2019 - تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۸ فوریه
تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۸ فوریه

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۸ فوریه" />تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۸ فوریه و تحلیل روزانه جفت ارزهای اصلی در وب سایت فارکس سنتر برای راهنمایی معامله گران در معاملات فارکس و تحلیل های تکنیکال" />

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید