یورو به دلار
تحلیل تکنیکال فارکس

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۰ فوریه

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۰ فوریه

جفت ارز EURUSD در معاملات روز گذشته خود پس از نزول تا نزدیکی سطح هدف ما به سمت بالا بازگشت و سطح ۱/۱۳۵۰ را تاچ کرده و شروع به نوسان زیر این سطح نمود.

EMA50 از ادامه صعود قیمت حمایت کرده و سیگنال صعود میدهد.

فعالیت های اقتصادی آمریکا رو به کاهش بوده و سرمایه گذاران در حال فروش دلار هستند.  امروز در انتظار گزارش فدرال رزرو هستیم و با توجه به اعلام عدم افزایش نرخ بهره، سرمایه گذاران امیدی به تقویت دلار ندارند و احتمال تضعیف این ارز می رود.

پایین قیمت و در سطوح ۱۱۲/۰۰ تا ۱۱۲/۳۰ شاهد مقاومت بسیار زیادی هستیم که از نزول قیمت جلوگیری میکند. از طرفی نوسان قیمت بالای سطح ۱/۱۳۰۰ میتواند نشانی از صعود قیمت باشد .

در دوره های پیش رو در صورت شکست قطعی سطح ۱/۱۳۵۰ انتظار صعود ۱۰۰ پپی قیمت و رسیدن به سطح ۱/۱۴۵۰ میرود.

حیطه معاملاتی مورد انتظار برای امروز بین ساپورت ۱/۱۲۵۰ و رزیستنس ۱/۱۴۵۰

<a  href=
تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۰ فوریه" width="600" height="312" srcset="//fxcenter.org/wp-content/uploads/2019/02/EURUSD-20fec-2019.jpg 600w, //fxcenter.org/wp-content/uploads/2019/02/EURUSD-20fec-2019-300x156.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" /> تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۰ فوریه

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۰ فوریه" />تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۲۰ فوریه و تحلیل روزانه جفت ارزهای اصلی بازار فارکس برای تحلیل بهتر معاملات روزانه و جهت دهی به تریدرهای عزیز در فارکس سنتر" />

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید