یورو به دلار
تحلیل تکنیکال فارکس

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۵ آوریل

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۵ آوریل

هفته جاری هفته پرخبری را در بازار فارکس پیش رو خواهیم داشت و شاخص PMI ناحیه یورو، GDP چین و شاخص تولیدات صنعتی آمریکا از اخبار مهم و تاثیر گذار هفته پیش رو خواهند بود و همچنین روز جمعه آینده روز عید پاک بوده و بازارها تعطیل خواهند بود که این منجر به کاهش حجم معاملات و نوسانات بازار خواهد شد.

شاخص دلار از اواسط ماه آگوست اگرچه قدرت خود را از دست نداده اما وارد فاز خنثی شده است و حرکات قیمتی شاخص دلار در هفته گذشته نشان از حساسیت بازار نسبت به افت رشد اقتصادی دارد.

واکنش دلار به داده های تورمی و گزارش نشست ماه مارس فدرال رزرو میتواند ناشی از این باشد که معامله گران همچنان به انتظارات نرخ بهره ای واکنش میدهند. این هفته چند تن از مقامات فدرال رزرو سخنرانی خواهند داشت که در صورت تاکید بر عدم تغییر نرخبهره، دلار تحت فشار فروش قرار خواهد گرفت.

نشانه هایی از کاهش تنش میان چین و آمریکا دیده میشود.

روز جمعه جفت ارز EURUSD صعود داشت و موفق به شکست سطح ۱/۱۳۰۰ و قرارگرفتن بالای این سطح شد. قیمت پایداری خود را بالای ساپورت ۱/۱۲۵۰ حفظ کرده است.

برای دوره های پیش رو صعود پیش بینی میشود و در این صعود پس از رسیدن قیمت به سطح ۱/۱۳۵۰ در صورت شکست آن در انتظار صعود تا سطح ۱/۱۴۲۰ هستیم.

شرط ادامه صعود پایداری قیمت بالای سطح ۱/۱۲۵۰ می باشد. در صورت شکست این سطح ساپورت و پس از آن شکست ساپورت کلیدی ۱/۱۲۰۰ شاهد نزول قدرتمندی در قیمت خواهیم بود.

قبل از ادامه صعود شاهد نوسانات زیادی در این جفت ارز خواهیم بود.

EURUSD 15 4 19 4h - تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۵ آوریل
تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۵ آوریل

سطح هدف ۱: ۱/۱۳۵۰

سطح هدف ۲: ۱/۱۴۲۰

ساپورت: ۱/۱۲۵۰

ساپورت ۲: ۱/۱۲۰۰

رزیستنس: ۱/۱۳۲۴

رزیستنس ۲: ۱/۱۴۰۰

EURUSD 15 4 19 d - تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۵ آوریل

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۵ آوریل" />تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۵ آوریل و تحلیل روزانه جفت ارزهای اصلی برای تحلیل بهتر معاملات روزانه و کوتاه مدت بازار فارکس در فارکس سنتر" />

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید