یورو به دلار
تحلیل تکنیکال فارکس

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۲ مارس

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۲ مارس

جفت ارز EURUSD روز گذشته نوسانات قدرتمندی نداشته و همچنان در حال نوسان بین دو سطح ساپورت ۱/۱۱۸۰ و سطح رزیستنس ۱/۱۳۰۰ می باشد.

امروز روز شلوغی در آمریکا می باشد. امروز در آمریکای شمالی تمرکز اصلی بر داده های تورمی می باشد و افت این داده های تورمی میتواند موجب تضعیف دلار گردد و از طرفی بهبود تمایلات ریسک پذیری موجب کاهش تقاضا برای دلار آمریکا و ین ژاپن شده است. دلار آمریکا در واکنش به اخبار منفی تقویت میشود.

امروز در آمریکا در انتظار اعلام شاخص بهای مصرف هستیم و در ادامه سخنرانی یکی از اعضای بانک مرکزی اروپا را در پیش رو داریم .

این منطقه به نوعی منطقه تثبیت برای جفت ارز یورو به دلار به شمار میرود و ما در انتظار شکست یکی از دو سطح ساپورت و یا رزیستنس یاد شده برای تعیین روند هستیم. در صورت شکست ساپورت ۱/۱۱۸۰ یورو نزول قدرتمندی خواهد داشت و تا سطح ۱/۱۰۵۰ نزول میکند و در صورت شکست رزیستنس ۱/۱۳۰۰ شاهد صعود تا سطح ۱/۱۴۰۰ خواهیم بود.

حیطه معاملاتی مورد انتظار بین ساپورت ۱/۱۱۵۰ و رزیستنس ۱/۱۳۵۰

EURUSD 12mars2019 - تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۲ مارس
تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۲ مارس

تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۲ مارس" />تحلیل تکنیکال یورو به دلار ۱۲ مارس و تحلیل روزانه روند بازار فارکس در کوتاه مدت و میان مدت و معامله برای شناسایی روند بازار و معاملات سودآور" />

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید