Europe stocj - افزایش ارزش سهام اروپا
اخبار فارکس

افزایش ارزش سهام اروپا

ارزش سهام اروپا افزایش داشت، یورو پس از انتخابات اتحادیه اروپا به صورت ثابت افزایش داشت

  • روز دوشنبه حجم معاملات بخاطر تعطیلات آمریکا کاهش خواهد داشت
  • اوراق آتی نفت نزول داشت، آهن به صعود خود ادامه میدهد

شاخص یورو Stoxx به کمک ادغام فیات کرایسلر با رنو فرانسه،که سهام هر دو شرکت را افزایش داد،صعود داشت. تعطیلات بریتانیا و آمریکا موجب پایین آمدن حجم معاملات در اوراق قرضه آتی آمریکا شده است. در بازار آسیا، سهام چین صعود داشت،سهام ژاپن رشد داشته و سهام هنگ کنگ تغییرات اندکی داشته است. یوآن پس این مقامات مالی ارشد چین اذعان داشتند که ناظران کاهش یوآن میتواند موجب ضرر بزرگی شود، قدرت گرفت. اوراق دولتی اروپا با تغییر اندک اوراق خزانه صعود کمی داشت . بازار نقدینگی آمریکا بخاطر تعطیلات بسته شد.

short builds - افزایش ارزش سهام اروپا

سرمایه گذاران پس از اصلاحات تجاری و ترکیب داده های اقتصادی برگرفته از سهام جهانی در اولین نزول ماهانه سال ۲۰۱۹ بدنبال نشانه هایی برای تثبیت هستند. دونالد ترامپ در سفر خود به توکیو گفت:  ایالات متحده به دنبالپیشرفت بزرگدر مذاکرات تجاری با ژاپن است. حتی اگر یک معامله تنها پس از انتخابات کشور در ماه ژوئیه باشد.

پل دونووان، اقتصاددان ارشد شرکت مدیریت سرمایه UBS در یک یادداشت تحقیقاتی گفت: ”گمانه زنی های زیادی در خصوص اولین مذاکرات تجاری میان چین و آمریکا وجود داشت. اکنون مشکل این است که با اینکه معاملات فردی مفید است، عدم قطعیت کلی که بخاطر مالیات های تجاری ایجاد شده است میتواند آسیب اقتصادی داشته باشد.”

در سایر بخش ها، قیمت نفت برنت کاهش یافت. سنگ آهن همچنان به صعود خود ادامه میدهد و نگرانی در مورد نقص های جهانی در بازار دریایی وجود دارد.  بیتکوین در یک سال گذشته با بالاترین سطح خود رسیده است و این ماه نزدیک به 70٪ افزایش یافت.

منبع: بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید