دلار پیش از کنفرانس فدرال رزرو
اخبار فارکس

شرایط دلار پیش از کنفرانس فدرال رزرو

پایداری دلار پیش از کنفرانس فدرال رزروبه توافق نهایی چین نزدیک تر میشویم

تعطیلات عمومی و بیانیه رویکرد پولی فدرال رزرو  در اولین ساعات روز چهارشنبه بر روی حرکات بازار ارز تاثیر زیادی داشت و ارز یورو در گزارش GDP روز سه شنبه عملکردی بسیار بهتر از انتظارات داشت و به بالاترین سطح خود رسید.

با توجه به تعطیلی ژاپن و بسیاری از بخش های اروپا، احتمالا کنفرانس فدرال رزرو و متعاقب آن کنفرانس مطبوعاتی جرومی پاول تمام موارد دیگر در بازار را تحت فشار قرار خواهد داد.

تصمیم گیری برای بدون تغییر نگه داشتن نرخ بهره از قبل پیش بینی شده است و از اینرو تمرکز بازار بر روی دخالت فدرال رزرو بر روی گزارش GDP هفته پیش می باشد. تحلیلگران معتقدند که پویایی اقتصادی در مقایسه با میزان رشد سالیانه ۳/۲٪ پیشنهادی، ضعیف است اما آنقدر ضعیف نیست که نتواندن کاهش نرخ بهره که رئيس جمهور دونالد ترامپ خواستار آن است را انجام دهد.

در ساعت ۰۳:۰۰ صبح امروز یورو در سطح ۱/۱۲۲۳ دلار بود که این ۰/۱٪ از ساعات پایانی نیویورک کمتر بود. شک و تردیدها نسبت به GDP ناحیه یورو روز سه شنبه میتواند دلیل قدرت گرفتن یورو باشد.

تحلیلگران بارکلیز در یادداشت به مشتریان نوشتند: ”خطرات میان مدت برکسیت و سیاست های ایتالیا کاهش یافته است با اینحال ما فکر میکنیم که احتمالا این شرایط تا پایان سال جاری باقی خواهد ماند.“ به گفته آن ها احتمال دارد که رشد در سه ماهه اول ۰/۴٪ رشد داشته باشد.

این در حالی است که پوند انگلیس پس از اینکه حزب کارگر از برگزاری رفراندوم برکسیت دوم در کمپین خود در انتخابات پارلمانی پایان این ماه حمایت نکرد، این ارز به سطح ۱/۳۰۰۰ دلار رسید.

شاخص دلار، که ارزش دلار را در مقابل سبد 6 ارز اصلی تعیین میکند، به حدود۹۷/۲۰۵ رسید و تغییر زیادی نداشته است.

چشم انداز مذاکرات چین و آمریکا برای رسیدن به توافق نهایی پس از اینکه آمریکا از یکی از تقاضاهای کلیدی خود صرف نظر کرداصرار برای اینکه چین سرقت سایری را متوقف کندبه نظر مثبت بوده است. منابع مالی فایننشال تایمز اظهار داشتند که این امر موجب شد تا معامله تجاری کاهش یابد.

منبع: اینوستینگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید