نوسانات بازارهای مالی
اخبار فارکس

نوسانات بازارهای مالی به حداقل رسیده است

نوسانات بازارهای مالی تا حدی پایین است که HSBC نیز نظر و ایده جدید ندارد

به گفته استراتژیست HSBC بازارهای ارز خارجی بسیار آرام می باشد.

داراگ ماهر، مدیر استراتژي ارزی بانک آمریکا، در نامه ای خطاب به مشتریان اذعان داشت: این ماه در FX Tacticaian نوسانات بازارهای مالی بسیار غیرمعمول بود و ما برای اولین بار تصمیم گرفتیم ایده معاملاتی جدیدی برای ماه  آینده ارائه ندهیم. این نشان از نوسان بسیار پایین می باشد که در بازارهای گروه۱۰ کاملا مشهود است و بدین معنی است معاملاتی که در ماه های ژانویه،فوریه و مارس باز کرده ایم نه به حد سود و نه به حد ضرر ما نخواهند رسید.

با توجه به شاخص جی پی مورگان، فقدان حرکت در بازار و کمبود نوسانات بازارهای مالی به معنی این است که نوسانات سه ماهه بکار گرفته شده برای ارزهای گروه هفت پایین تر از دو استاندارد میانگین برای بلند مدت عمل کرده اند. عدم وجود حرکت در بازار معامله گران را ترغیب میکند که در جفت ارزها مسیر نوسانی را انتخاب کنند و سرمایه گذاران موثر را ترغیب مینماید که برای ایجاد بازگشت سرمایه به نقدینگی های با ثبات در محیط هایی با نوسان پایین امیدوار باشند.

comatose currency - نوسانات بازارهای مالی به حداقل رسیده است

تنها عمل موج های یکباره در سال ۲۰۱۹پوند بریتانیاانتظارات بازار برای نوسانات بازارهای مالی در میان مدت، پس از توافق اتحادیه اروپا و بریتانیا برای مهلت بیشتر به برکسیت ازی بین رفت. تعجبی نیست که صندوق های سرمایه گذاری ارزی درحال نابودی هستند.

ماهر در یادداشتی گفت: بانک HSBC به توصیه های قبلی خود در خصوص فروش دلار استرالیا در برابر دلار آمریکا و خرید ارز آمریکا در برابر کانادا، فروش یورو در برابر ین ژاپن ایمان دارد. دیوید بلوم، مدیر استراتژي ارزهای خارجی در بانک افزود که استقراض یورو برای دلار بهترین سودآورترین استراتژي در دنیا بخاطر تفاوت در نرخ بهره می باشد.

منبع: بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)

پاسخی را بگذارید