توافقنامه جدید برکسیت
اخبار فارکس

توافقنامه جدید برکسیت

توافقنامه جدید برکسیت

پس از بیان اینکه ترزا می پس از رای پارلمان قرارداد جدیدی برای برکسیت ارائه میدهد پوند صعود داشت

  • استرلینگ در برابر ارزهای دیگر ۱/۱٪ در بازار آسیا صعود داشت
  • این یا یک توافق خواهد بود و یا برکسیت هرگز روی نخواهد داد

پوند برای دومین روز پیشرفت کرد و دولت های ائتلافی اعلام کردند که تغییراتی مثبت در زمینه توافق جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا انجام شده و منتظر رای گیری پارلمان هستند.

استرلینگ پش از رشد ۱ درصدی در روز دوشنبه بخاطر خوشبینی های فزاینده در خصوص رفع مشکلات برکسیت این ارز ۱/۱ درصد در برابر دلار صعود داشت.

جان کلود جانکر، رییس کمیسیون اروپایی از پارلمان بریتانیا خواسته است که قرارداد بین بریتانیا که نخست وزیر ترزا می تنظیم کرده است را قبول کنید.

رودریگو کاتریل، یکی از استراتژیست های ارشد ارز خارجی گفت: “اگر ترزا می بتواند توافق کند این روند برای پوند بسیار مثبت خواهد بود،اما اجتناب از یک برکسیت سخت و بسط دادن آن نیز میتواند خبر خوبی باشد و موجب شود پوند به سمت ۱/۳۵ دلار برود. ما نسبت به برکسیت و اجتناب از یک برکسیت سخت خوش بین هستیم و این از نظر ما میتواند پایگاهی برای پوند ایجاد کند.”

pound - توافقنامه جدید برکسیت

استرلینگ در مقایسه با برخی از پیشروی های اخیر در معاملات اروپا مطابقت یافت و حدود ۰/۶ درصد صعود داشته و به سطح ۱/۳۲۲۷ دلار رسید. این ارز ۰/۴ درصد رشد داشته و به ۸۵/۲۰ پنی در هر یورو رسید. اوراق قرضه دولتی بریتانیا در لندن در زمان باز شدن بازار نزول داشت و اوراق قرضه ۱۰ ساله چهار رتبه صعودداشته و به ۱/۲۲ درصد رسید. شاخص سهام FTSE 250 در انگلستان 0.2٪ افزایش یافت.

منبع : بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید