bitcoin jump - جهش بیتکوین به بالاترین سطح از ۲۰۱۷
اخبار فارکس

جهش بیتکوین به بالاترین سطح از ۲۰۱۷

جهش بیتکوین

بیتکوین به سمت ۹۰۰۰ دلار جهش داشت که این بهترین عملکرد آن از سال ۲۰۱۷ بوده است

  • بزرگترین سکه دیجیتال در ماه می تقریبا ۷۰ درصد صعود داشت
  • تمایل بیشتر به فضای دیجیتال در بین شرکت های اصلی دیده میشود

روز دوشنبه بیتکوین نسبت به ساعات آخر جمعه حدود ۱۰٪ رشد داشت و با ۸/۸ درصد صعود در سطح ۸۸۲۶ دلار معامله شد. کوین های رقیب نیز در ابتدای هفته قوی تر ظاهر شدند. لیتکوین بیش از ۱۲٪ رشد داشت درحالی که اتر، دومین توکن دیجیتال بزرگ، ۶/۸٪ رشد داشت.

bitcoin - جهش بیتکوین به بالاترین سطح از ۲۰۱۷

تیترهای خبری نشان از این دارد که طرفداران کریپتو علاقه بیشتری به فضای شرکتی نشان میدهد. گفته می شود شرکت AT&T هفته گذشته اعلام کرده است که به مشتریان خود این امکان را میدهد تا صورتحساب خود را با وجوه بیتکوین یا خود بیتکوین پرداخت کنند. این بدنبال خبر Fidelity Investments در خصوص نهایی کردن برنامه خرید و فروش دارایی های دیجیتال برای مشتریان موسساتی بود.

ماتی گرینسپن، مشاور ارشد بازار در پلتفرم معاملاتی  eToto در تلاویو گفت: صرفه جویی در هزینه به معنای استفاده بیشتر است.“ به گفته گرینسپن پایگاه اصلی مشتریان میتواند به یک حجم بحرانی برسد و تکنولوژی از بخش زیرزمینی وارد روند اصلی شود.”

محبوبترین توکن دیجیتال این ماه، علیرغم نگرانی استراتژیست های جی پی مورگان در خصوص اینکه قیمت این توکن از «ارزش حقیقی» آن، بیش از ۷۰٪ رشد داشته است. سرمایه گذاران با دیدگاه جی پی مورگان در خصوص این ارز دیجیتال موافق نبودند.

بیتکوین در سال جاری در پی نزول دردناک سال گذشته که موجب نوسان قیمت این ارز بیش از ۷۰٪ شده بود، به حرکت افتاد. خریداران معتقدند که این حرکت میتواند بیشتر یک شروع سازمانی برای ایجاد کریپتوکارنسی های خود یا راه اندازی پروژه با استفاده از تکنولوژی بلاکچین تحت آن باشد.

دیوید تاویل، رییس کریپتو در شرکت سرمایه گذاری ProChain گفت: برای رقص تانگو دو نفر نیاز است. هرچه بازرگانان نسبت به مردم دیگر نسبت به استفاده و کسب کریپتو تمایل نشان دهند، این ارز محبوب تر میشود. این مهم است.

به گفته مایک مک گولن، تحلیلگر هوش بلومبرگ،بحران فروپاشی کریپتو در اذهان بسیاری از سرمایه گذاران هنوز پابرجاست و هر کسی گمان نمیکند که دارایی های دیجیتال میتواند امیدوارانه توسط قشر زیادی پذیرفته شود. نشانه هایی از اینکه صعود این ارز قویا در حال پیش رفت است وجود دارد. برای نمونه، نوسانات صودی کریپتو نشان از احتیاط و توجه به افزایش قیمت های جانبی است

منبع: بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید