اخبار روز
پیش بینی در خصوص نرخ پوند
اخبار فارکس

پیش بینی در خصوص نرخ پوند

پیش بینی در خصوص نرخ پوند

دقیق ترین پیش بینی ها در خصوص پوند نشان از نزول ۳٪ این ارز دارد

  • استرلینگ تا پایان مارس تضعیف شده و به ۱/۲۴ دلار میرسد، وتزپاک
  • ارزیابی های میانه نظر سنجی بلومبرگ نشان از نزول تا ۱/۳۰ دلار دارد

پیش بینی های دقیق انجام شده در خصوص پوند نشانی از خرید این ارز ندارد.

براساس اظهارات Wesrpac Banking Corp، استرلینگ تا پایان مارس حتی در صورتی که نتیجه برکسیت در بهترین حالت باشد، سه درصد نزول خواهد داشت و به سطح ۱/۲۴دلار می رسد. زیرا حتی در صورت گرفتن نتیجه مطلوب از برکسیت نیز اقتصاد بریتانیا بدتر خواهد شد و حتی بدتر از زمانی خواهد بود که در سال ۲۰۱۵ سایر حزب ها برنده انتخابات میشدند. میانگین ارزیابی های نظرسنجی بلومبرگ رسیدن قیمت این ارز به ۱/۳۰ در هر دلار در همان دوره زمانی است.

به گفته سن کالو، استراتژیست ارشد ارزی وستپک در سیدنی : «مهم نیست برکسیت در نهایت به چه صورت پایان خواهد یافت، حتی خوشبینانه ترین دیدگاه ها در خصوص نتیجه این بازار نشان از ضعیف تر شدن اقتصاد حتی بیشتر از سال ۲۰۱۶ دارد. از نظر ما این تنها صعودهای مداومی است که پوند هر از گاهی دارد

lacking optimism - پیش بینی در خصوص نرخ پوند

وی افزود: احتمالا پوند پس از نزول تا سطح ۱/۲۴ تا میانه سال حول این سطح باقی خواهد ماند و اخبار مثبت تاثیری جز بازگشت های موفتی نخواهد داشت.

برنامه برکسیت نخست وزیر ترزا می روز سه شنبه در رای گیری مجلس عوام تقریبا شکست خورد، که این باعث ایجاد دیدگاه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا تا پایان ماه  مارس بدون ساختار معاملاتی جدید شده است. حامیان برکسیت اعتقاد دارند ترزا می باید به اتحادیه اروپا بازگردد و قبل از به رای گذاری توافق مجددا مذاکره کند. با اینحال، بروکسل نشان داده است که جایی برای بازنگری وجود ندارد.

منبع: بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید