نزول دلار و صعود ین
اخبار فارکس

نزول دلار و صعود ین

نزول دلار و صعود ین

پس از اتفاقات سیاسی آمریکا معامله گران به دنبال اوراق قرضه ایمن تری هستند

  • اوراق قرضه صعود داشت و دلار نزول کرد، درحالیکه ین و فرانک صعود داشتند
  • اخبار رسیده از واشنگتن موجب ایجاد اطمینان نشده است

معاملاتی در دوره های پایان ۲۰۱۸ به سمت کیفیت حرکت میکنند. به نظر میرسد مدیران ایالات متحده تمرکز سرمایه گذاران را از نگرانی درباره تسریع چرخه فدرال رزرو به سمت انتقاد از پاسخ های سیاسی معطوف کرده اند.

روز دوشنبه روز ضعیف دیگری برای بازار بورس آمریکا برای کمک به خزانه داری به شمار آوردکه از ماه ۲۰۰۸ میتوان حتی این ماه را بدترین ماه دانست و از طرفی این روز را میتوان نقطه آسایشی برای ارزهایی نظیر ین ژاپن و فرانک سوییس دانست. در عین حال، دلار بخاطر قانون پناهندگان نزول داشت. خطرات سیاسی آمریکا ممکن است با سرعتی زیاد برای این ذخیره ارزی بزرگ جهانی افزایش یابد و از هم اکنون چنین پیش بینی هایی برای سال ۲۰۱۹ نیز شده است.

طبق گفته کریس آرنز، استراتژیست ارشد بازار اوراق قرضه فرست امپایر، اخبار منتشر شده از واشنگتنموجب فراهم آوردن اعتماد اندکی در میان معامله گران پر ریسک یا سطح سرمایه گذاران شده است. در حالیکه داده های اقتصادی همچنان ثابت باقی مانده اند، فقدان یک پروسه منظم و تصمیم گیری های خودسرانه و نامعین از سوی دولتمردان آمریکا، سرمایه ها را به سمت بندرهای امن دیگر پیش میبرد.

haven flows - نزول دلار و صعود ین

معامله گران در جریان رویدادهای بازار اقدام به فروش نمیکنند در حالیکه تلاش های منفی برای مهار این آتش  توسط دولتمردان موجب آشفتگی و نگرانی های ممتدی در خصوص این که آیا راه پولی فدرال رزرو صحیح میباشد یاخیر، شده است.

منبع: بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید