اخبار روز
معامله گران پوند
اخبار فارکس

با شروع کنفرانس تورز معامله گران پوند یک توقف ناگهانی داشتند

با شروع کنفرانستورز معامله گران پوند یک توقف ناگهانی داشتند

  • پوند در پی سخنرانی ترزا می در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ تضعیف شده است
  • توریز عادت به بیان عاداتی دارد که بازار نمیپسندد

صعودهای پوند دلیل خوبی برای نگرانی در این هفته داند

معامله گران پوند با نگرانی نظاره گر سخنرانی نخست وزیر ترزا می در دو نشست قبلی کنفرانس سالانه، و به دنبال کنفرانس حزب محافظه کار هستند. زیرا ترزا می یک تهدید بالقوه به حساب آمده و جهت گیزی آن در برابر برکسیت یک نوع ناامنی ایجاد مینماید و به سرمایه گذاران دلیل کافی برای ترس از یک دوران رکود دیگر میدهد.

1x 1 - با شروع کنفرانس تورز معامله گران پوند یک توقف ناگهانی داشتند

جایگاه ترزا می مجددا ضعیف شده است. طرح به اصطلاح چکرز گونه وی برای خروج از اتحادیه اروپا به وضوح توسط رهبران و اعضای حزب خودش رد شده است. بوریس جانسون،وزیر سابق امور خارجه وی، پس از انتظار برنامه هفته پیش خود در خصوص حرکت گسترده ای که از آن به عنوان زمینه سازی برای چالش رهبری بالقوه یادشد، در مقاله ساندی تایم این کار را کاملا لجاجت دانست.

وریج پاتل، تحلیلگر پولی ING Groep NV گفت: ”نادیده گرفتن خطرات احتمالی نزول بخاطر سیاست های انگلستان در طول هفته آتی دشوار است. اگر نخست وزیر کنفرانس خبری سخت دیگری داشته باشد از فروش یکباره پوند شگفت زده نخواهیم شد. “

دو نشست قبلی کنسرواتور توانایی خود برای حرکت پوند را نشان داد. در سال ۲۰۱۶، ترزا می سرمایه گذاران را با بیان ترجیح خود برای خروج از برکسیت شگفت زده کرد و دو روز بعد شاهد سقوط این ارز بودیم و این ارز را به پایین ترین سطحی که از سال ۱۹۸۵ داشت، رساند. سال گذشته، سخنرانی رهبری می یک چالش رهبری ایجاد کرد که موجب شد پوند به جایگاه یک ماه قبل خود نزول کند.

1x 2 - با شروع کنفرانس تورز معامله گران پوند یک توقف ناگهانی داشتند

با تغییر موضع جانسول و چند نمایند توریز دیگر و مخالفت صریح با برنامه برکسیت ترزا می، احتمال هرج و مرج و شورش زیاد شده است. رویدادهای اصلی که معامله گران باید مراقل آن باشند سخنرانی جانسون در رویداد حاشیه ای روز سه شنبه و سخنرانی پایانی ترزا می می باشد. روز دوشنبه، صدراعظم ارشد مالی، فیلیپ اموند و دومینیک راب،وزیر خارجه برکیت، سخنرانی خواهند داشت.

مایکل ریدل، مدیر عامل شرکت Allianz Global Investors U.K. گفتباید بگویم این باعث می شود من اندکی در خصوص افزایش استرلینگ نگران شوم. آنها عادت به بیان مواردی دارند که بازار نمیپسندد.”

منبع: بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید