سهام آتی آمریکا
اخبار فارکس

سهام آتی آمریکا، سهام اروپا و اوراق قرضه صعود داشتند

سهام آتی آمریکا ، سهام اروپا و اوراق قرضه صعود داشتند

ترامپ در خصوص تجارت سیگنال های گیج کننده ای ارائه میدهد

دلار بالاتر میرود، سهام بازارهای نوظهور برای سومین روز متوالی افت داشت

شاخص سهام آتی آمریکا و سهام اروپا روز پنجشنبه با این چشم انداز که سیاست های پولی به بازگشت سهام کمک خواهد کرد به پیشروی ادامه دادند. تمایل اندازه گیری شده برای ریسک و اوراق دولتی نیز افزایش داشته است.

قراردادهای سه سهام اصلی آمریکا در بازار امروز صبح اروپا پس از اینکه S&P500 به بیشترین صعود دو روزه خود از ماه ژانویه رسید، صعود داشت. شاخص Stoxx Europe 600 برای چهارمین روز متوالی رشد داشت و بیشتر بخش ها سبز نشان داده شده است. خودروسازان پس از ادغام رنو و فیات عقب مانده اندن. معیار مقیاس آسیا نزول داشت و سهام شانگهای بیشترین افت را علیرغم تزریق نقدینگی به سیستم مالی توسط بانک مرکزی اروپا داشته است.

اوراق قرضه ده ساله ۲/۱۱٪ با شدید شدن منحنی بازده که در پوزیشن گیری های معامله گران اوراق برای سیاست های پولی نشان داده میشود، افت داشت. پس از اعلام سیاست بانک مرکزی اروپا و تحت فشار قرار دادن بازارها برای ایجاد محرک های بیشتر، یورو در برابر دلار صعود داشت.

raw deal - سهام آتی آمریکا، سهام اروپا و اوراق قرضه صعود داشتند

احساسات سرمایه گذاران با خوش بینی به سیاست پولی انبساطی تر که یکی از نگرانی ها در تجارت بوده است، شکننده تر شده است. مذاکرات میان مدیران دونالد ترامپ و مقامات مکزیک در خصوص تعرفه ها روز چهارشنبه بدون رسیدن به توافق پایان یافت. ترامپ، صبح پنجشنبه در صحبت های خود در ایرلند گفت ترامپ پیشرفت در مذاکرات و همچنین فشاری که بر روی چین آورده است را اعلام میکند.

آلیسیا لوین، استراتژیست ارشد شرکت مدیریت سرمایه گذاریBNY گفت: بازارها در انتظار خبر مذاکرات مجدد ما با چین یا نشانه های بیشتر از فدرال رزرو و اینکه روشی که برای رشد مشکلات تلقیح میکنند،هستند. من متوجه هستم که این به شدت باعث ایجاد بازار نوسانی برای چند ماه آینده میشود.

بانک مرکزی چین ۵۰۰ میلیارد یوآن (۷۲ میلیارد دلار) به سیستم مللی خود افزوده است، این دومین تزریق بزرگ نقدینگی در تاریخ و در راستای حرکتی به منظور کمک به تسهیل شدت نگرانی ها پس از شگفتی بازپرداخت وام دهندگان محلی بوده است. سهام شرکت تکنولوژی قدرتمند ChiNext با فشار جنگ تجاری وارد بازار نزولی شد که انتظار میرفت شروع یک رقابت بوده و تمایل سرمایه گذاران به سرمایه گذاری را به باد داد.

منبع: بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید