اخبار روز
پیش بینی رشد اقتصادی
اخبار فارکس

تعدیل پیش بینی رشد اقتصادی

تعدیل پیش بینی رشد اقتصادی

بانک های وال استریت پیش بینی خود را در خصوص رشد اقتصادی تعدیل کردند

گروه گلدمن سکس به شمار رو به رشدی که پیش بینی کاهش بازده اوراق بهادار از منظر رشد اقتصادی جهانی را دارند و دسته ای که بدهی های بانکی را با سیاست پولی سختگیرانه تشدید کرده است، پیوست.

به گفته بانک آمریکا بازده اوراق ۱۰ ساله ممکن است در این چرخه افزایش داشته و به بالاترین حد خود برسد، این درحالی است که پیش بینی های سالیانه کاهش ۵۰ امتیازی و ۳ درصدی آن را نشان میدهد. جی پی مورگان و بانک آمریکایی مریل لینچ نیز پیش بینی های خود را در این هفته بر اساس انتظار افزایش کمتر نرخ بهره فدرال رزرو، تعدیل کردند.

yields lower - تعدیل پیش بینی رشد اقتصادی

خزانه و اوراق قرضه اروپا در هفته های اخیر با رشد بیشتر نگرانی در میان سرمایه گذاران در خصوص جشم انداز کاهش رشد اقتصاد جهانی افزایش داشته است و بخش اعظمی از داده های پیش بینی صنعتی آلمان نیز در روز سه شنبه نشانه هایی از کاهش دارند. با اینحال، گلدمن انتظار تغییر کامل منحنی بازده آمریکا را ندارد و به طور گسترده ای در بازار به عنوان شاخصی از رکود اقتصادی پیش رو دیده میشود.

استراتژیست های گلدمن به مدیریت پراوین کوراپاتی در متنی به مشتریان خود نوشت: “ما در حال حاضر معتقدیم که بازده 10 ساله ممکن است برای این چرخه به حداکثر برسد. داده های ضعیف در خصوص رشد اقتصادی، به همراه احساسات ریسک پذیری و شرایط مالی بدتر، باعث شده است تا بازار، نرمال سازی سیاست های پولی در سطح جهانی را بازبینی کند.”

منبع: بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید