توافق آمریکا و چین
اخبار فارکس

توافق آمریکا و چین آغاز فروش سهام

توافق آمریکا و چین آغاز فروش سهام

به گفته یکی از کهنه کارهای وال استریت تجارت آمریکا و چین رو به نزول خواهد بود

  • وقتی توافق انجام شد، به فروش سهام توجه داشته باشید: شاون متیو
  • به گفته مدیر سرمایه گذاری Hondius Capital قیمت گذاری های بازار اوراق قرضه نشان از نگرانی دارد

طبق گفته شوان متیو، مدیرHondius Capital، یک توافق تجاری بین آمریکا و چین موجب پایان یافتن صعود در کسب دارایی های پرخطری که اواخر دسامبر ایجاد شده است خواهد شد.

متیوز، که از سال ۲۰۰۹ تا سال گذشته مدیر بروکر  Cantor Fitzgerald LP’s بوده است و اکنون شرکت سرمایه گذاری خود را راه اندازی کرده است به تلویزیون بلومبرگ در نیویورک گفته است، «اکنون، این یک نوع ذهنیت سرمایه گذاری محسوب میشودتا زمانیکه به یک توافق با چین برسید، میخواهید فروش دارایی با ریسک کمتر داشته باشد. چیزی که اتفاق می افتد این است که شما قطعا به دنبال بازگشت معیار خواهید بود

وی در ادامه گفت علیرغم توصیه های متیوز در خصوص باقی ماندن در بازار سرمایه گذاری سهام در حال حاضر، شاهد هشدارهایی در بازار اوراق قرضه هستیم. افزایش ۱۳ درصدی سهام جهانی از کریسمس نشان از نوعی توافق بین آمریکا و چین دارد و در اینجا ضرب المثل معروف شایعه را بخرید صدق میکند.

rally builds - توافق آمریکا و چین آغاز فروش سهام

متیوز که این شغل را از سال ۱۹۹۰ آغاز کرده است و شاهد صعود یکی از بزرگترین کارگزاری های وال استریت پس از شروع به کار Hondius Capital بوده است، گفت: بازار اوراق قرضه به نظر از این ماجرا تبعیت نمیکند. اگر واقعا در آن سرمایه گذاری انجام میشد و مردم آن را باور داشتند و معاملات بیشتر میشد، آنگاه شما شاهد پشتیبانی بازده اوراق ۱۰ ساله خواهید بود. این یک نشانه واضح از وجود نگرانی در خصوص اتفاقاتی که در جریان است، می باشد.

صبر جدید فدرال رزرو، همراه با خوشبینی تجاری، از سهام حمایت میکند، در حالیکه میزان بدهی های خزانه داری تحت فشار قرار گرفته است، و مردم از حرکت بعدی آمریکا در خصوص کاهش نرخ بهره نگران هستند.

متیوز گفت: “شما نمیتوانید سرمایه گذاری کرده و آن را رها کنیدمتغیرهای زیادی هستند که برای این سرمایه گذاری خطرناک خواهند بود.”

منبع: بلومبرگ

لطفا به این مطلب امتیاز بدهید
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

پاسخی را بگذارید