اخبار روز
تقویت یورو
اخبار فارکس

تصمیم بانک مرکزی اروپا برای تقویت یورو

دراقی به منظور تقویت یورو ، ارزش اوراق قرضه را به عنوان خط مشی سیاسی کم می کند

  • یورو در عرض 6 تا 12 ماه به 1.30 دلار افزایش می یابد
  • مورگان استنلی، جی پی مورگان پیشنهاد فروش اوراق آلمان را میدهد

یورو بخرید، اوراق قرضه را بفروشید

این برداشت استراتژیست هایی است که انتظار دارند که ماریو دراچی، رئیس بانک مرکزی اروپا، با توجه به خطرات بالقوه سیاست های ایتالیا، روز پنجشنبه را پایانی بر برنامه خرید دارایی های موسساتی بداند

تحلیلگران به همراه Credit Agricole SA، در مورد یورو پس از اخباری که از مقامات بانک مرکزی اروپا منتشر شده است، پیش بینی کردند که سهم ارز یورو تا پایان امسال ۷ درصد رشد داشته و به ۱/۲۶ دلار خواهد رسید. ارزش گذاری های پولی در بازار نشان می دهد که نرخ بهره در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ به میزان ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

افزایش قیمت

نرخ بهره ECB پس از اینکه سیاستگذار Praet گفتگوهای QE را اعلام کرد، صعود داشت

1 - تصمیم بانک مرکزی اروپا برای  تقویت یورو

معامله گران توسط سیاست گذاران، منجمله اقتصاددان ارشد بانک مرکزی، پیتر پرات، که هفته گذشته نشان داد که این نشست می تواند در تصمیم گیری تاریخ پایان دادن به کاهش تدریجی نقش مهمی داشته باشد، ثابت قدم شده اند

کیت جکتز، استراتژیست Societe Generale در یادداشتی خطاب به مشتریان خود نوشت :“اقتصاددان ارشد بانک مرکزی اروپا هنوز در مورد عادی سازی سیاست صحبت می کند، حتی در حالی که از بحران سیاسی ایتالیا خشمگین است، ما بر این باور هستیم که دلار یورو در شش تا 12 ماه آینده به 1.30 خواهد رسید.”. این جفت ارز در حال حاضر حدود 1.1750 دلار است.

شرکت JPMorgan Chase & Co توصیه می کند که اقدام به فروش اوراق قرضه طولانی مدت تر آلمان کنید. بانک Deutsche Bank AG ترجیح میدهد در پایان منحنی سود فروش داشته باشد.

منبع : بلومبرگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید