پوند به ین
تحلیل تکنیکال فارکس

تحلیل روزانه پوند به ین ۱۹ فوریه

GBPJPY از زمانیکه ۲/۵ ماه در سطح ۱۴۷/۹۵ مانده بود ، حالت مردد داشت و در روز چهارشنبه، حرکات بین ۱۴۰-۱۵۰ داشته است. با اینکه این بازار احساس مثبتی به عنوان یک شاخص تکنیکال ندارد اما اینطور نشان میدهد که احتمال حرکت رو به پایین در آینده نزدیک بیشتر است.

به نظر میرسد RSI با شروع به افزایش میزان افت خود در زیر منطقه خنثی ۵۰ مومنتوم منفی را جمع میکند، در حالیکه Stochastics در حال حرکت به سطح پایین تر از اشباع فروش و زیر ۲۰ میرود. علاوه بر آن، این جفت ارز همزمان با اقدامات بازار  سیگنال های منفی ارسال میکنند و در حال حاضر جایگاه زیر خط میانگین متحرک زیر ۲۰ (SMA) و ابر ایچیموکو حرکت میکند.

در صورت کاهش قیمت، قیمت پایین قبلی در سطح ۱۴۷/۹۵ ساپورت اول را ایجاد میکند. در بدترین سناریو، GBPJPY میتواند نزول جدیدی داشته و به سطح ۱۴۷ میرسد.

در غیر اینصورت، اگر حرکات صعودی غلبه داشته باشد، ۱۴۹/۳۹، که خط ۲۳/۶٪ فیبوناچی رو به پایین است از ۱۵۴/۰۳ به ۱۴۷/۹۵ میرسد که میتواند خط مقاومت فوری جدیدی ایجاد کند و SMA بیست مرحله ای نیز در این منطقه قرار میگیرد. از اینرو، اگر بازار به نقطه ای بالاتر از این سطح نزدیک شود، ما احتمالا شاهد رشد قیمت ها به سمت خط ۳۸/۲٪ فیبوناچی در ۱۶۰/۳۱ و سپس به SMA دوره ۵۰ در ۱۵۰/۵۵ خواهیم بود. معاملات بیشتر نیز توانایی رسیدن به خط حمایت ۵۰٪ فیبوناچی در ۱۵۱/۰۲ را دارند.

پوند به ین
پوند به ین
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید